אנו מתמחים בחומרים ממריצים ביולוגיים

הסיפור שלנו

הסיפור של יילדטק מתחיל בישראל של שנות ה-80, גנן עם להט להפוך את המדבר למרחב אקולוגי הוביל את המחקר והפיתוח במטרה ליצור צמחים בריאים, תנובות גבוהות, סביבה בריאה וחקלאים בריאים.

הפילוסופיה מאחורי Yieldtech Plants Superfoods היא הטבע. ביערות הגשם הבריאים להדהים לא משתמשים בדשני NPK או בהדברת מזיקים כחלק ממרחב הקרקע של יער הגשם. הטבע מוכיח לנו כי אף חומר כימי אינו יכול להתחרות בעסיסיות ובבריאות של מערכת אקולוגית בריאה.

הפיתוח של מזונות העל שלנו לצמחים הוא הליך ארוך ומעמיק של בחינה. הפיתוח הוא פרי של הכנה וסינון של אלפי מרכיבים, תמציות צמחים, אצות, שורשים, קליפות עץ ורבים אחרים, בהליך אורך אשר נמשך 30 שנה וממשיך להתבצע ע"י צוות של מומחים במעבדות של יילדטק.

המוצרים שלנו

כל המוצרים שלנו נבדקו ואושרו ע"י חברות פארמה ויצרניות של חומרים פרמצבטיים פעילים! איננו משחררים מוצר לפני שאנו יודעים שהוא יהיה מוביל בשוק. כל המוצרים שלנו ייחודיים ואפקטיביים ומרוכבים מאצות ומתמציות צמחים שאנו מייצרים בעצמנו! בבעלותנו מעבדות מבוקרות מתתקדמות ביותר לגידול קנאביס, ואנו פועלים בשיתוף פעולה עם מומחים לרקמת הצמח וחברות העוסקות בפרמצבטיקה בוטנית. אנו פועלים ללא הרף לשפר את החוזק והבטיחות של התרופות המיוצרות על ידינו.

  • בהמתנה לאישור פטנט בארה"ב
  • קו מוצרים קטן הנותן מענה לכל ההיבטים של הצמחים שלכם כל הזמן
  • כימיקלים רעילים לא סינתטיים
  • בטיחותי לדבורים ודגים – בטוח לשימוש באקוופוניקה ובחוץ

המרכיבים שלנו

מרבית החומרים הממריצים לצמחים מיוצרים באותם המפעלים, תוך שימוש בנוסחאות גנריות שונות הכוללות מרכיבים אשר נרכשו מחברות אחרות. יילדטק מטפחת, מפיקה ומתסיסה את מרכיבי המפתח שלה בעצמה! אנו מייצרים מוצרים אורגניים וטבעוניים לחלוטין, ללא שימוש בצואה, בגללים או בגואנו – כלומר ללא חיידקי אי-קולי.